Samsun Çağla Organizasyon 

Kurulduğumuz günden bugüne, bireysel ve kurumsal müşterilerimize, bütçe ve isteklerine en uygun organizasyon projeleri oluşturarak, kurumsal, profesyonel ve samimi bakış açısıyla uygulamalarını gerçekleştirmenin ve her projemizi teşekkür ile tamamlamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Samsun ve ilçelerinde, Sinop' da gerçekleşecek olan, kına gecesi organizasyonu, nişan organizasyonu, kır düğünü organizasyonu,  açık hava organizasyonları, sürpriz evlilik teklifi organizasyonları için genel süsleme ve dekor, kına kzıları-dans ekipleri, semazen, bayan dj, kına tahtı kiralama ve diğer hizmetlerimiz aracılığıyla bütçenize uygun fiyatlar ve konseptler ile profesyonel deneyim yaşatmayı hedefleyen kurumsal, profesyonel organizasyon ajansıyız.

Her geçen gün genişleyen ve büyüyen hizmet ağımız ile, Karadeniz Bölgesi genelinde, Samsun ve Sinop ağırlıklı olmak üzere, Amasya, Tokat, Ordu il ve ilçelerine hizmet veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizi büyüten ve sürekli geliştiren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hayalinize ve bütçenize uygun, paket organizasyon içeriklerimiz ve rezervasyon için bize ulaşın. 

" Çağla Organizasyon" 

 Güzel hatırlanacak etkinlikler için...